Hakkımızda
Amacımız, ESTETİK ve GELENEKSEL TIP alanında teknoloji ve bilimsel yayınları yakından takip ederek, fark yaratan işlem ve uygulamaları hastalarımıza sunmaktır.

Uzm. Dr. Birdal GÜLLÜPINAR

29 Haziran 1976 tarihinde doğmuştur. Lise eğitimini Adana Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. 2000 yılında lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını almıştır. 2006-2011 yılları arasında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalında ihtisas eğitimini tamamlamış ve 2011 yılında “Acil Tıp Uzmanı” ünvanını almıştır.

Estetik ve kozmetik alanı, hekimliğe adımını attığı günden beri içindeki en büyük tutku olmuş. Ve uzmanlık eğitimi sırasında da geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanına yönelmiştir. 

Sağlık Bakamlığı onaylı GETAT Eğitimi kurslarına katılmış olup MEZOTERAPİ, OZON TERAPİ, KUPA (HACAMAT) TEDAVİSİ, HİRUDOTERAPİ (SÜLÜK) TEDAVİSİ, AKAPUNKTUR  alanlarındaki eğitimleri tamamlamıştır.

Medikal estetik alanında ulusal ve uluslararası bir çok kongre, seminer ve toplantıya düzenli olarak katılmakta; özellikle ameliyatsız estetik uygulamalar ( BOTOKS, DOLGU, PRP ... ) konularında eğitimler almıştır. Ayrıca  OZON, SÜLÜK, KUPA-HACAMAT ve AKAPUNKTUR alanları üzerinde yoğunlaşmış olup bu konularla ilgili pek çok kurs, sempozyum ve kongrelere de katılmıştır.

izmir akupunktur-min
demo-attachment-605-blue-shape-2